با اطمینان خرید کنید...

ضمانت بازگشت و تعویض کفش

ما همواره در تلاشیم تا شما با اطمینان و رضایت بیشتر خرید خود را انجام دهید. در اولین قدم  امکان ارسال رایگان را فراهم کردیم و در قدم بعدی در صورت عدم رضایت شما از کالای ارسالی، آن را تعویض و یا وجه پرداختی را برگشت میدهیم. شرایط ضمانت برگشت و یا تعویض محصول به شرح زیر است:

1- انصراف از خرید: در صورتی که از انتخاب محصولی که خریده اید پشیمان شده اید این امکان را برای شما فراهم است تا محصول خود را تعویض کنید یا حتی پس دهید.

در این حالت اگر کفش مورد نظر هنوز ارسال نشده باشد بدون هیچ هزینه ای وجه پرداختی شما عودت داده میشود اما اگر کالا را تحویل گرفته باشید ضروریست حداکثر تا یک روز پس از تحویل اعلام انصراف کنید و کفش را به آدرس ما ارسال نمایید. در این مورد هزینه ارسال محصول به عهده مشتری می باشد. توجه نمایید این خدمت در صورتی قابل اجرا می باشد که محصول توسط مشتری استفاده نشده باشد. پس از دریافت محصول توسط ما و اطمینان کارشناسان فنی از عدم استفاده و سلامت بسته بندی آن، محصول جدید به انتخاب مشتری برای وی ارسال می شود یا مبلغ مربوطه پس از کسر کارمزد هزینه ارسال به حساب خریدار واریز میگردد.

2- مغایرت در سفارش ارسالی: در صورتی که محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی مغایرت از نظر رنگ و یا سایز و... داشته باشد ضمن عذرخواهی در اسرع وقت و بدون هیچ هزینه ای تعویض خواهد شد.

3- مغایرت با تصاویر : در صورتی که محصول ارسالی با تصاویر و مشخصات درج شده در وب سایت مغایرت داشته باشد وجه پرداختی شما بدون هیچ هزینه ای مسترد میشود. 

4- آسیب دیدگی در تولید: اگر کتونی خریداری شده ایراد فیزیکی و ظاهری (مانند: زدگی و پارگی و سوختگی و...) داشته باشد بدون هیچ هزینه ای در اسرع وقت تعویض خواهد شد.

5- آسیب دیدگی در حمل: اگر کتانی خریداری شده در اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد بدون هیچ هزینه ای در اسرع وقت تعویض خواهد شد.

      {{{توجه فرمایید تمامی شرایط فوق منوط به عدم استفاده از کتانی و همچنین اعلام مورد حداکثر پس از یک روز از زمان تحویل کتانی است.}}} 

در صورتی که هنوز برخی موارد برای شما نامشخص است صفحه ی  سوالات متداول  را مطالعه نمایید و یا با کارشناسان ما  تماس حاصل فرمایید.